Adrasan tekne turu

AdrasanTekneTur.com ... Adrasan'da yaşam

Zakkum teknesi ile Adrasanda tekne turu harika

Ali kaptan Zakkum teknesi ile Adrasan’da harika günübirlik tekne turları yapıyor

Adrasan’ın En güzel koylarını bu tekne turlarında keşfedeceksiniz.

2018 model 30 kişilik yeni yapılan Zakkum adlı teknemizle sizleri ağırlamaktan keyif duyacağız. Günübirlik turlarımızda en keyifli tatil zamanlarınızı yaşayacağınızdan eminiz.  Tur teknemiz Adrasan iskelesinden sabahları 10:30 gibi kalkıp akşam 18:00 gibi dönmüş olmaktadır.
Turlarımız balıklı öğle yemeği, ikindi vakti çay meyve ikramları ile sadece yemek fiyatına bütün gün eğleneceğiniz inanılmaz uygun fiyatlıdır.

İsterseniz size özel tekne turlarıda yapıyoruz. Ailenizle, arkadaşlarınızla istediğiniz şekle uygun tekne turu organizasyonlarımızda mevcuttur. İsteseniz bütün gibi sadece size özel bir turla sizin istediğiniz yerlere giderek veya balık avı yaparak tur yapmamız da mümkün.

Adrasan tekne turlarında 2 farklı güzergah var. Birincisi Suluada turu ikincisi Ceneviz turu. her 2 turda birbirinden güzel yerleri keşfediyor ve keyfini yaşıyorsunuz.

En güzel tekne turu rotalarından biri : Suluada turu

Adrasan koyunun sağ tarafında kalan bölgede yer alan Suluada tarafına yapılan tur gezisidir. Suluada ismini üzerinde bulunan tatlısu kaynağından almakta. Bu kaynak suyunun şifalı olduğu düşünülüyor. Bu turda Suluada, Amerikan koyu, Fener burnu gibi yerler uğrak noktaları.
Bu turda Suluadayı çok beğeneceksiniz. Tropikal ada kumsallarını andıran bembeyaz kumları ile ve turkuaz renkte denizi ile hayran kalacağınız bir yer.

Suluada sonra turumuzda Amerikan koyu, Fener burnu gibi yerlerde de yüzme ve meyve, çay ikramlarımız var.

Harika koyları ve şifalı çamur banyosu ile : Ceneviz koyu turu

Bu turda Adrasan koyunun sol tarafına doğru yapılan ve Olimpos tarafında yer alan Ceneviz koyuna gidilen turdur. Bu turumuzda da önce Akseki koyuna uğrayı yüzme molası verdikten sonra Tuzla, Pırasalı ada, Sazak koyu gibi harika koy ve adaları gördükten sonra öğlen yemek ve yüzme molasını Ceneviz koyunda veriyoruz.

Öğlen yemeklerimizin tadına doyamayacaksınız şimdiden söyleyelim 😉

Öğleden sonra dönüşte mola vereceğimiz Çoban koyunda yüzmeye bayılacaksınız.

Turlarımızda ki meyve, akşam çayı ve bisküvi ikramlarımızda işte tam bunun zamanıydı dedirten şeyler oluyor.

Bu harika turlara katılmak için önceden yer ayırtmayı unutmayın lütfen. Yaz aylarında çok ilgi gören bu turlarımızda yer bulmak gerçekten zor oluyor.

Ali kaptan tel :0530 523 28 77

Turlarımızla ilgili ayrıntılı bilgi için websitemizi ziyaret edebilirsiniz …

zakkumtekneturu.com

 

Bir Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: