Adrasan tekne turu

Adrasan balık avı turları

Adrasan büyük balıkları ile ünlü bir yerdir. Akdenizin en büyük balıkları Akya, Orfoz, Lahoz, Sinarit, Orkinos gibi balıkları tutmak isteyenler Dünyanın her yerinden buraya gelmekte. İster büyük balık ister küçük balık ne isterseniz o balığı beraber yakalayabiliriz. Balıkçılık için hem büyük hem küçük teknemiz var balığa çıkmak için bizi arayın en iyi balık yerlerini biz biliyoruz.

Balık tutmaya meraklı olanlar bilirler stresin en büyük ilacıdır bu zevkli uğraş. Oltanızı denize sarkıtmış dolaşırken Adrasan ve çevresinin olağan üstü güzelliklerini, çam ağaçları ile kaplı tepelerini, koylarını zevkle izleyeceksiniz.

Oltanızın ucundaki balığın gücünü hissedip mücadeleye başladığınızda ise gerçek bir mücadele nasıl olur göreceksiniz. Tekneye aldığınız balıkları seyrederken alacağınız haz ise tatilinizin en güzel anları olarak kalacak. Bölgeye özgü balık tutma yöntemleri ile olabildiğince doğal ve zevkli bir mücadeleye hazır mısınız?

Adrasan sularında görmek istediğiniz her çeşit balığı bulabilme imkanı vardır. Adrasan’da bulunan ve gerçekten çok lezzetli olan balıklar; Akya, Kuzu, Sarıkuyruk, Avcı, Çipura, Kılıç balığı, Kırlangıç, Kolyoz, Lagos, Mercan, Orkinos, Torik, Palamut, Baraccuda, İskarmoz , Zargana, Mercan ve Sinarit balıklarıdır. Ayrıca, Akdeniz’e özgü grida balığı da çok lezzetlidir. Akarsuların deniz ile birleştiği yerlerde ise özellikli kış aylarında Levrek ve Kefal bulunur.

Adrasanda balık avı turuna bizimle çıkabilirsiniz.

Adrasanda balık avı turu istiyorsan, en büyük balıkları tutmak için ustasını arayacaksın, hayatınızın en büyük balığını tutturalım.

Haydi arayın size güzel balıklar tutturalım

Adrasan’da balık avı ve tekne turu için Tolga Taşgın : 0507 261 36 69

Ayrıntılı bilgi için ;  deepfishing.com

Bir Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: