Adrasan tekne turu

Adrasan Tur Teknesi

Adrasan’da tekneturu düzenlemek bizim işimiz. Adrasan’ın doğal güzelliklerini yaşamak için sizi teknemize bekliyoruz. Biz her gün sabah 10 da Adrasan’ın en güzel bölgelerine teknemizle yola çıkıyoruz

Koylar bölgesi tekne turu

Bu turda Adrasan koyunun sol tarafına doğru yapılan ve Olimpos tarafında yer alan Ceneviz koyuna gidilen turdur. Bu turumuzda da önce Akseki koyuna uğrayı yüzme molası verdikten sonra Tuzla, Pırasalı ada, Sazak koyu gibi harika koy ve adaları gördükten sonra öğlen yemek ve yüzme molasını Ceneviz koyunda veriyoruz.

Öğlen yemeklerimizin tadına doyamayacaksınız şimdiden söyleyelim ?

Öğleden sonra dönüşte mola vereceğimiz Çoban koyunda yüzmeye bayılacaksınız.

Ceneviz koyunda güzellik maskesi yapmadan olmaz

Turlarımızda ki meyve, akşam çayı ve bisküvi ikramlarımızda işte tam bunun zamanıydı dedirten şeyler oluyor.

Bu harika turlara katılmak için önceden yer ayırtmayı unutmayın lütfen. Yaz aylarında çok ilgi gören bu turlarımızda yer bulmak gerçekten zor oluyor.

Erhan kaptan sizi Adrasan koylar turuna eğlenceli bir gün yaşamaya bekliyor.

Suluada tekne turumuz hakkında

Adrasan tekne turlarında en güzel turlardan biriside Suluadadır. Bu adada doğal su kaynağı bulunduğu için Sulu ada denmektedir.

Sulu adanın inanılmaz güzel plajları vardır. Bembeyaz kumlar turkuaz tertemiz denizi ile sizi adeta büyülecek bir yerdir.

Tekne turlarımızdan en çok beğenilen yerlerdendir.

Teknemizde çok ekonomik fiyatlarla harika bir gün yaşayacaksınız. Hem harika yerler görecek hem harika yemekler yiyeceksiniz.

Size özel tekne turlarımız için lütfen arayın.

İster ailenizle size özel tekne turu veya Mehtap tekne turu hangisini isterseniz bize uyar. teknemizle size ailenize arkadaşlarınıza özel turda yapıyoruz.

Ya da akşamları mehtap turlarımızda var

Adrasan’da unutulmaz anlar yaşamak için bize bir telefon etmeniz yeterli.  Size özel turlarda doğum günü evlilik yıldönümü her türlü özel günleri kutlayabilir size özel organizasyonlar yapabiliriz.

Ya da arkadaşlarınızla akşam partisi vermek denizin ortasında müzikler eşliğinde eğlenmekmi istiyorsunuz. Tam yeri teknemize sizi bekliyor.

Haydi siz hayal edin biz yapalım.

AHMET EFE TEKNESİ –

Erhan kaptan 0537 278 21 09

erhankaptan.com

%d blogcu bunu beğendi: