Adrasan tekne turu

Deniz Yıldızı teknesi

Gökhan kaptanla Adrasanda tekne turuna çıkmadan eğlenemezsin. Adrasan’ın en güzel koyları adaları bu tekne turunda.

Haydi günübirlik tekne turlarının ilk adresine gelin

Gökhan Kaptan, Adrasan’da yıllarca babadan oğula geçen teknecilik ve balıkçılık üzerine profesyonelleşmiş bir ailenin başarılı oğludur. Ehliyetini almadan önce aile büyüklerine küçüklüğünden beri yardım ederek çekirdekten yetişmiş bir kaptandır. Deniz aşığı olarak nam salan Gökhan kaptan daha sonra aile mirasını devralarak, ehliyet ve prosedürleri noksansız tamamlamış ve Adrasan tekne turunun 1 numarası olarak aile geleneğini devam ettirmiştir. Şu an halen Adrasan Deniz Yıldızı A teknesi ile turizm ve gezi sektörüne çok büyük katkılar sağlamaya devam etmektedir.

Özellikle müşterilerine verdiği %100 Müşteri memnuniyeti garantisi ile dikkat çeken Gökhan Kaptan sizlerin desteği ile Adrasan’da hizmetine devam etmektedir…

Gökhan kaptan ; 0530 315 96 89

Adrasan tatilinizde en çok keyif alacağınız aktivite bizimle tekne turlarına katılmak olacağından çok eminiz. Deniz Yıldızı isimli teknemizde çok uygun fiyatlarla 2 rotada günübirlik tekne turları yapıyoruz.
2 rotadan birincisi SULUADA TURU ikinci tur rotamız ise CENEVİZ KOYU turudur. Her iki turda birbirinden güzeldir ikisinede katılmanızı özellikle tavsiye ediyoruz.
Ben Gökhan kaptan size harika bir gün geçirmeniz için yardımcı olacağım. tekneme bekliyorum

Misafirlerimiz ne demiş 😉

kayserili
gökhan kaptan olmasa tura gitmem zaten

M.ACAR
Harika bir turdu,, gökhan kaptan turu için Adrasana tekrar gidilir seneye 🙂 Çok teşekkürler 🙂

Urfali Hamdi
Valla gabtanım manyag bi tur du haaa,vallacana gene gedceg olsam gene gelirim, Gayug manyag hız yapıyı haa,,

tatil kurdu
Gökhan sen bir tanesinnn 🙂

Ceyda ve Dinçer
Gökhan kaptan tekne turunda bir numarasın. Çok ilgili, temiz, dürüst , aldığı parayı hakeden tam bir esnafsın, çok memenunuz, seneye görüşmek üzere.

Metin M.
Dostum turda tuttuğum toriğin tadı damağımda kaldı, gerçi sen olmasan çekemezdim o koca balığı hehe. Çok güzel bir turdu herkese tavsiye ederim, ailecek çok eğlendik, sağolasın Gökhancım.

Tolga K.
Gökhancım kardeşim o nasıl bir eğlenceydi yahu öyle, bu sene bitti ama seneye yine oradayım, ha bu arada site süper olmuş tebrikler dostum 🙂

Aslı G.
Eşim ve ben müthiş bir tekne turu geçirdik çok teşekkür gökhan kaptan, 1 numarasın 🙂

.

%d blogcu bunu beğendi: