Adrasan tekne turu

Ahmet Efe teknesi

Ahmet Efe teknesi ile tura çıkarak  tatilinizi en güzle şekilde yaşayabilirsiniz. Erhan kaptan personeli ile birlikte sizi teknesinde ağırlamaktan keyif duyacak.

Adrasan’daki en nezih tur teknesi

Adrasana gelenlerin en keyifli günlerinden bir kaçıda tekne turlarına katılarak geçiyor. Muhteşem koy ve adalarını gezmek görmek ve buralarda yüzmek ayrı bir keyif kaynağı.  Bir kere görmekle doyamayacağınız bu koylar ve adalarda birbirinden güzel fotoğraflar çekecek, arkadaşlarınızla pırıl pırıl denizin tadını çıkaracaksınız.

Korkmayın tur fiyatları hiç öyle pahalı değil ailenizi alıp rahatlıkla katılabileceğiniz gibi çok makul fiyatlarda. Turlarda öğlen yemeği akşam 5 çayı ve meyve tabağı ikramlar içinde. Teknelerde hizmet veren kaptan ve personelleri sımsıcak ve güleryüzlü davranışları ile size güzel bir gün geçirtmek için yarışıyorlar adeta.

Tanrı dağlarının eteklerinde yeşille mavinin renk cümbüşü içinde AHMET EFE teknesi ile renkli bir yolculuk. Dalgaların kayaları döverek açtıkları mağaralar, birbirinden ilginç kaya oluşumları, kayaların arasında hayat bulan çam, defne, ve zeytin ağaçları. Her biri doğa harikası koylar. Ceneviz koyunda çamur banyosu, Sazak koyunda şifalı su, Sulu adada kaynak suyu, 20 metre suyun dibindeki balıkların görülebildiği berrak sular. Daha ne olsun.

Teknemizde ikram edilen organik yiyecekler aile tarlalarımızdan temin edilmektedir.

CENEVİZ KOYU TURUMUZ;

Akseki koyu, Sazak koyu (Şifalı su), Ceneviz koyu (Çamur maskesi), Korsan koyu.

SULU ADA TURUMUZ;

Sulu ada plajlar, Mağaralar, Tatlısu kaynağı (Şifalı su), Amerikan koyu ve Fener burnu.

Öğle yemeğinde ızgara balık ya da tavuk, salata, spagetti ya da dolma. Bunun dışında vejeteryan menü. Akşam 5 çayı ve meyve ikramı.

Ekstra olarak alkollü alkolsüz içecek mevcuttur.

Bizden tavsiye bu keyifli günü kaçırmayın mutlaka yaşayın.

Akdenizin renklerine yolculuk…

ERHAN KAPTAN
0537 278 21 09

Tekne turu keyfini bir de bizimle yaşayın 😉

%d blogcu bunu beğendi: