Adrasan tekne turu

AdrasanTekneTur.com ... Adrasan'da yaşam

Adrasan mavitur tekne turları

Adrasan’da tatilin en güzel saatleri günübirlik tekne turlarında çıkıyor. Adrasan sahilinin tam ortasında bulunan iskeleden sabah 10:00 gibi kalkan tur tekneleri akşam 18:00 gibi saatlere kadar Adrasan çevresinde bulunan adalar ve en güzel koylarda güzel saatler yaşatıyor.

Turlara katılım ücreti sabit 75 TL gibi ve bu ücret tüm  teknelerde aynı.

Tur programında birbirinden güzel koylarda yüzme molaları ve nihai varacağınız son noktada öğle yemeği molası var. Yüzme bilmeyenler bile bu tura katılabiliyor çünkü konaklanan yerlerin bir çoğunda nerdeyse sahile sıfır demir atıyor tekneler.

Tur teknelerinde alkollü alkolsüz içecekler fiyata dahil değil ama fiyatları gayet uygun ve buz gibi. O sıcaklarda o kadar değerli ki tabi bu buz gibi içecekler.

Öğlen ikram edilen yemekler çok lezzetli ve doyurucu hiç merak etmeyin.  Tur teknelerinde ikram edilen balık makarna salata dolma gibi doyurucu yemekler çok hoşunuza gidecek emin olun.

Adrasanda bulunan kaptanlar işinin ehli size müşteri gibi değil aileden biri gibi davranıyorlar ve sizi eğlendirmek güzel bir gün geçirtmek için ellerinden geleni yapıyorlar.

Tur rezervasyon yaptırmak ve iletişime geçmek için;

Engin Kaptan : 0532 332 84 76
www.AdrasanTekneTuru.net adresinden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

 

Bir Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: